Migiland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Migiland

sme hladní ako smädný slepý dvere
 
DomovDomov  PortálPortál  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 jednoduché, jednopríspevkové hlášky a odjeby - skrátka BURNED & OWNED

Goto down 
AutorSpráva
pisťo
spamer pokročilý
spamer pokročilý
pisťo


Male
Počet príspevkov : 7785
Age : 40
Registration date : 23.03.2007

jednoduché, jednopríspevkové hlášky a odjeby - skrátka BURNED & OWNED Empty
OdoslaťPredmet: jednoduché, jednopríspevkové hlášky a odjeby - skrátka BURNED & OWNED   jednoduché, jednopríspevkové hlášky a odjeby - skrátka BURNED & OWNED EmptyPo október 27, 2008 10:16 pm

hroch na kolníka: " Kolník môže ísť predávať salámu do Turecka"

hroch na diosa: "a to povie niekto kto zral slaninu s marmeladou a este tu o tom zalozil topick aby vsetkym porozpraval ako mu to chuti"

šašek na migiho: "ked neni vidno zalud, teba to nezaujima"

šašek na migiho: "je to sprosty neschopny curak co nevie kde ma zaciatok a kde koniec, jak dazdovka dopice zu nevykrikuj ze nemas prachy ked preslopes vsetko mozem jebat taky system"

mosad šaškovi: "som ti povedal ze nemas chytat babenku s ktorou som sem dosiel"

pisťo na budejovický výjazd: "zaujima ma iba saskov komentar, lebo migiho odpoved pravdepodobne bude - nic si nepamatam"

pisťo na diosa: "ty si si kupil kravatu za 2,5k? To uz nie je burzoazia, to je prijebana kokotnost.Uz aby ti ju niekto osablil a natrhol."


Naposledy upravil pisťo dňa Ut október 28, 2008 1:33 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
pisťo
spamer pokročilý
spamer pokročilý
pisťo


Male
Počet príspevkov : 7785
Age : 40
Registration date : 23.03.2007

jednoduché, jednopríspevkové hlášky a odjeby - skrátka BURNED & OWNED Empty
OdoslaťPredmet: Re: jednoduché, jednopríspevkové hlášky a odjeby - skrátka BURNED & OWNED   jednoduché, jednopríspevkové hlášky a odjeby - skrátka BURNED & OWNED EmptyPi november 07, 2008 6:14 pm

johan sam na seba:"tvoj spam stoji za polskeho buzeranta ty looser vysraty"
Návrat hore Goto down
 
jednoduché, jednopríspevkové hlášky a odjeby - skrátka BURNED & OWNED
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Migiland :: spam :: The Best of Migiland-
Prejdi na: