Migiland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Migiland

sme hladní ako smädný slepý dvere
 
DomovDomov  PortálPortál  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 inteligentný editboard - čas na zmenu

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
pisťo
spamer pokročilý
spamer pokročilý
pisťo


Male
Počet príspevkov : 7785
Age : 40
Registration date : 23.03.2007

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyUt október 20, 2009 3:46 pm

páni dávam návrh odjebať sa z tohto fórka na iné, odjebali sa nám všetky naše smajle!!!!
Návrat hore Goto down
Dios
Admin
Dios


Male
Počet príspevkov : 7835
Registration date : 18.12.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyUt október 20, 2009 4:07 pm

suhlas, stahujeme sa na migiland.omgforum.net
Návrat hore Goto down
hroch
spamer pokročilý
spamer pokročilý



Male
Počet príspevkov : 8440
Age : 41
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyUt október 20, 2009 5:45 pm

nastal cas louceni? inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_scratch
Návrat hore Goto down
migi
migi
migi
migi


Počet príspevkov : 3307
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptySt október 21, 2009 5:18 pm

ja svoje forum neopustim
Návrat hore Goto down
hroch
spamer pokročilý
spamer pokročilý



Male
Počet príspevkov : 8440
Age : 41
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyŠt október 22, 2009 9:26 am

johan sa drzi a nepusti to bude problem inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_scratch
Návrat hore Goto down
migi
migi
migi
migi


Počet príspevkov : 3307
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyŠt október 22, 2009 12:15 pm

problem smajlov som uz vylicil v tom zbohom topicu
Návrat hore Goto down
hroch
spamer pokročilý
spamer pokročilý



Male
Počet príspevkov : 8440
Age : 41
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyPi október 23, 2009 9:06 am

treba ich zmazat nech to neprudi inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_evil
Návrat hore Goto down
migi
migi
migi
migi


Počet príspevkov : 3307
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyPi október 23, 2009 9:30 am

v poriadku Smile ale aj tak to vidim v tom ze je dojebany imageshack to je sice pekne ze ich ma pisto v kompe ale kedze sa predtym updloadovali na net a tak vkladali tak to s tym ze ich ma v kompe nema nic spolocne
Návrat hore Goto down
hroch
spamer pokročilý
spamer pokročilý



Male
Počet príspevkov : 8440
Age : 41
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyPi október 23, 2009 4:02 pm

nech robim co robim nemam ani dunstu o com tu rozpravas btw. saskov obrazec vidim...
Návrat hore Goto down
migi
migi
migi
migi


Počet príspevkov : 3307
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyPo október 26, 2009 10:36 am

ani ja ale dalsi post skusim vytmolit zas nejaku podobnu sracku Very Happy
Návrat hore Goto down
hroch
spamer pokročilý
spamer pokročilý



Male
Počet príspevkov : 8440
Age : 41
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyPo október 26, 2009 5:37 pm

migi napísal:
ani ja ale dalsi post skusim vytmolit zas nejaku podobnu sracku inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_biggrin
budes posobit tak fundovane
Návrat hore Goto down
migi
migi
migi
migi


Počet príspevkov : 3307
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyUt október 27, 2009 11:22 am

hroch napísal:
migi napísal:
ani ja ale dalsi post skusim vytmolit zas nejaku podobnu sracku inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_biggrin
budes posobit tak fundovane
stav fora zapricinila nezhoda medzi poskytovatelom miesta na webe a sucasnym spravcom editboardu a tym padom zmazali niektore casti na kazdom fore kedze sa bali zmazat spam tak zmazali smajlov
Návrat hore Goto down
hroch
spamer pokročilý
spamer pokročilý



Male
Počet príspevkov : 8440
Age : 41
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptyUt október 27, 2009 5:42 pm

migi napísal:
hroch napísal:
migi napísal:
ani ja ale dalsi post skusim vytmolit zas nejaku podobnu sracku inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_biggrin
budes posobit tak fundovane
stav fora zapricinila nezhoda medzi poskytovatelom miesta na webe a sucasnym spravcom editboardu a tym padom zmazali niektore casti na kazdom fore kedze sa bali zmazat spam tak zmazali smajlov
som z teba sokovany inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_eek
Návrat hore Goto down
migi
migi
migi
migi


Počet príspevkov : 3307
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptySt október 28, 2009 3:49 pm

hroch napísal:
migi napísal:
hroch napísal:
migi napísal:
ani ja ale dalsi post skusim vytmolit zas nejaku podobnu sracku inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_biggrin
budes posobit tak fundovane
stav fora zapricinila nezhoda medzi poskytovatelom miesta na webe a sucasnym spravcom editboardu a tym padom zmazali niektore casti na kazdom fore kedze sa bali zmazat spam tak zmazali smajlov
som z teba sokovany inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_eek
preco?
Návrat hore Goto down
hroch
spamer pokročilý
spamer pokročilý



Male
Počet príspevkov : 8440
Age : 41
Registration date : 05.10.2006

inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu EmptySt október 28, 2009 4:17 pm

migi napísal:
hroch napísal:
migi napísal:
hroch napísal:
migi napísal:
ani ja ale dalsi post skusim vytmolit zas nejaku podobnu sracku inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_biggrin
budes posobit tak fundovane
stav fora zapricinila nezhoda medzi poskytovatelom miesta na webe a sucasnym spravcom editboardu a tym padom zmazali niektore casti na kazdom fore kedze sa bali zmazat spam tak zmazali smajlov
som z teba sokovany inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_eek
preco?
tvoja odbornost zacina vychadzat na svetlo sveta inteligentný editboard - čas na zmenu Icon_cheers
Návrat hore Goto down
Sponsored content





inteligentný editboard - čas na zmenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: inteligentný editboard - čas na zmenu   inteligentný editboard - čas na zmenu Empty

Návrat hore Goto down
 
inteligentný editboard - čas na zmenu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Migiland :: spam-
Prejdi na: